Dane firmy

Gastro Masters Michał Pośnik


Szarotki 12, 05-270 Marki

Tel: 800 800 490

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wałkownica do makaronu


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wyposażenie gastronomiczne zamieszczone na stronie goga-gastro.pl pochodzi od znanych producentów, którzy gwarantują użycie wysokiej jakości materiałów do produkcji. Dzięki temu ma się pewność, że sprzęt będzie sprawdzał się przez bardzo długi czas.

Każda wałkownica do makaronu, kotleciarka, krajalnica, maszynka do sera, prasa do hamburgerów, mieszarka planetarna została wykonana z największą dokładnością. Decydując się na hurtownię internetową ma się pewność dużego wyboru nie tylko sprzętu i maszyn, ale również części zamiennych oraz akcesoriów. Warto dokładnie zaznajomić się z promocjami i wyjątkowymi okazjami, dzięki którym sprzęt gastronomiczny jest znacznie tańszy. Oferta spodoba się nie tylko osobom prywatnym, ale również klientom komercyjnym. W razie pytań wystarczy kontakt e-mailowy.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...