Dane firmy

BTL Polska Sp.z o.o.


Leonidasa 49, 02-239 Warszawa

Tel: 226670276

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Urządzenia do twarzy


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Proponowane na stronie btlaesthetics.pl sprzęty wykorzystywane w zabiegach medycyny estetycznej pozwalają na korzystanie z nowoczesnych, mało inwazyjnych, a jednocześnie niezwykle skutecznych technik. W ofercie cenionego producenta, firmy BTL, można znaleźć liczne propozycje, dzięki czemu możliwe jest zwalczanie wszelkich defektów.

Ważną kategorię sprzętów stanowią urządzenia do twarzy, za pomocą których można przede wszystkim redukować objawy starzenia, ale nie tylko. Laseroterapia pozwala także na:

  • usuwanie blizn, także potrądzikowych,
  • niwelowanie przebarwień,
  • leczenie trądziku,
  • zamykanie naczynek.
Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...