Dane firmy

Apteka Pod Gwiazdą


Azalii Pontyjskiej 2a, 37-310 Nowa Sarzyna

Tel: 500 623 943

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Apteka internetowa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Szukasz miejsca, gdzie można kupić leki bez recepty? Na stronie Gwiazda.org znajdziesz bogaty katalog lekarstw, suplementów diety, preparatów witaminowych oraz kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. Apteka internetowa szczegółowo opisuje wszystkie produkty, aby klienci mogli zapoznać się z informacjami na temat składu lub zastosowania danego wyrobu.

Dostawca zapewnia szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne. Klienci mogą skorzystać z pomocy farmaceuty, aby ułatwić sobie realizację zamówienia. Do wyboru jest kilka opcji płatności oraz dostawy. Towar można odebrać też osobiście w punkcie stacjonarnym.

Inne firmy w pobliżu:

Simple-Commerce Katarzyna Dudek


ADRES:
Trzciana 56, Trzciana

Eldrew Km-maszyny


ADRES:
Modrzewiowa 5, Stalowa Wola

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...