Dane firmy

Klinika Złotowska dr Kubasik


Złotowska 63, 60-189 Poznań

Tel: 607229933

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ginekomastia Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Renomowana klinika chirurgii plastycznej, kompletując swoją ofertę, nie zapomniała także o mężczyznach. Choć wydaje się, że z takich usług korzystają głównie panie, specjaliści Kliniki Złotowskiej doskonale wiedzą, że mogą ich potrzebować również panowie, na przykład mający kompleksy z powodu powiększonych gruczołów piersiowych. Dla specjalistów tych nie jest to żaden problem, ginekomastia w Poznaniu usuwana jest z dużą częstotliwością.

Doświadczenie chirurgów daje pewność, że zabieg przyniesie pożądany rezultat, małe jest też ryzyko wystąpienia powikłań. Pacjent dostaje dokładne instrukcje postępowania.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...