Dane firmy

growtent.pl


Grochowska 23, 04-186 Warszawa

Tel: 606 420 420

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Folia do growboxa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma QuickClick sp. z o.o z siedzibą w Warszawie prowadzi detaliczną i hurtową sprzedaż specjalnych namiotów do hydroponicznej uprawy roślin oraz akcesoriów pomocniczych w postaci energooszczędnych lamp ledowych, filtrów, nawilżaczy powietrza, podłoży, nawozów i środków grzybobójczych. W katalogu znajdują się artykuły takich znanych i cenionych wśród hodowców marek ja:  Airontek, Advanced Nutrients, Cornwall Electronics, Dutchpro, Elektrox, Guanokalong, Neptune Hydroponics, GIB Lightning i wiele innych.

Warszawska spółka jest także sama producentem wielu produktów, które sprzedaje pod własnymi markami.  W tej grupie asortymentowej są m.in. takie akcesoria jak:

  • folia do growboxa w wersji odblaskowej i termoizolacyjnej,
  • filtr węglowy do wentylacji,
  • miernik PH,
  • sekator,
  • nożyczki,
  • neutralizator zapachów.
Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...