Dane firmy

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii


, -

Tel: +48 604 195 111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Busy Poznań Holandia


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma przewozowa Reest kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które chcą wygodnie, szybko, bezpiecznie i niedrogo dostać się do Holandii, Niemiec lub Belgii. Z usług tych zwykle korzystają osoby pracujące w tych krajach, ale busem z Poznania do Holandii nierzadko podróżują też turyści. Warto zresztą skorzystać z tych usług niezależnie od tego, jaki ma się cel podróży, gdyż ten środek lokomocji jest znacznie tańszy niż na przykład samolot.

Wielkim udogodnieniem jest też fakt, że, by móc skorzystać z tej oferty, nie trzeba nigdzie dojeżdżać na własną rękę - ani w kraju, z którego się wyrusza, ani w miejscu docelowym. Przewoźnik zapewnia bowiem usługę door to door, czyli odbiór klienta ze wskazanego adresu i dowiezienie go pod również wskazany adres. Wiąże się to z oszczędnością czasu, ale i pieniędzy.

Inne firmy w pobliżu:

HityDiscoPolo


ADRES:
- -, -

Copywriter.pl


ADRES:
xxxxx x, Kraków

Essentiala3.pl


ADRES:
,

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...