Dane firmy

Złoty Wiek Seniora


Chmielna 2, 00--02 Warszawa

Tel: 508 763 733

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Agencja Opieki Złoty Wiek | Całodobowa opieka nad osobami starszymi cena


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Agencja zatrudnia najlepsze opiekunki w Warszawie, które służą swoją wiedzą i doświadczeniem osobom w podeszłym wieku. Oferta obejmuje m.in. asystowanie w codziennych czynnościach, dzięki czemu podopieczny zyskuje więcej pewności siebie i poczucie bezpieczeństwa, wypływające ze świadomości obecności kogoś, na kogo można liczyć w sytuacjach kryzysowych. Na stronie złoty-wiek-seniora.pl podano informacje na temat świadczonych usług, w tym m.in. te dotyczące kosztów całodobowej opieki nad osobami starszymi. Cena najęcia wykwalifikowanej asystentki zależy przede wszystkim od wymiaru pracy, w jakim jest ona zatrudniona u klienta oraz zakresu wymaganej pomocy.

Siedziba agencji mieści się na Chmielnej. Dodatkowe informacje na temat oferty można otrzymać kontaktując się z biurem, np. telefonicznie.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...