Dane firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


Sasankowa 33, 87-800 Włocławek

Tel: 502566999

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska | Pielęgnacja ogrodów Włocławek


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Współpraca z tym przedsiębiorstwem stanowić może praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą w estetyczny sposób zaaranżować przydomową przestrzeń zieloną. Skorzystanie z fachowego wsparcia podmiotu może się przydać tym, którzy chcą efektywnie zagospodarować posiadany na terenie nieruchomości obszar zielony. W ofercie firmy o nazwie Las i Ogród dostępne jest projektowanie, realizacja, a także pielęgnacja ogrodów we Włocławku.

Z pomocą przedsiębiorstwa można:

  • założyć trawnik
  • zaaranżować skarpę
  • założyć wrzosowisko

Firma zajmuje się też wykonywaniem zadań związanych z projektowaniem i wdrażaniem systemów nawadniania, czy też projektowaniem zadaszonych altan. W aranżacjach ogrodów podmiot wykorzystuje rośliny takie jak magnolie, różaneczniki, hortensje, czy też trawy ozdobne. Korzystając ze wsparcia przedsiębiorstwa, można również wprowadzić do swojego ogrodu żywopłoty zewnętrzne i wewnętrzne. Osoby zainteresowane mogą liczyć tutaj na atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi i profesjonalizm.

Inne firmy w pobliżu:

BEAUTY MEDICA


ADRES:
Mikołaja Reja 20, Toruń

Amer Event


ADRES:
Szymborska 53, Inowrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...