Dane firmy

Lanwar


Cmentarna 22, 60-176 Poznań

Tel: 61 868 51 33

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.lanwar.com.pl | Ręczniki hotelowe białe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma opisana na stronie lanwar.com.pl zapewnia wysokiej jakości wyposażenie dla hoteli. W branży działa od 1990 roku. Sięga jedynie po dobre gatunkowo surowce do wykonywania kosmetyków i tekstylii. Dzięki temu są one w stanie przejść nawet najbardziej wymagającą kontrolę jakości. Szczególną popularnością cieszą się białe ręczniki hotelowe, które stanowią klasyczne wyposażenie każdego obiektu wypoczynkowego w standardzie od trzech gwiazdek. Wykonano je ze specjalnego rodzaju bawełny z podwójną pętelką, która zapewnia dobre wchłanianie wody. Dzięki podwójnemu przeszyciu boków prezentują się one elegancko i stanowią prawdziwą ozdobę hotelowej łazienki. Istnieje możliwość oznakowania ich przy użyciu logo lub innego charakterystycznego znaku firmy. Są odporne na pranie w temperaturze wynoszącej 90 stopni Celsjusza.

Odbiorcy mogą nabyć również szlafroki i pościel hotelową. W ofercie znajdują się także kosmetyki w miniaturowych wersjach, dostosowane do potrzeb wszystkich obiektów wypoczynkowych.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...