Dane firmy

Eldrew Km-maszyny


Modrzewiowa 5, 37-450 Stalowa Wola

Tel: 604 442 530

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Eldrew Km-maszyny - Piła formatowa do drewna


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Szukając nowoczesnego wyposażenia do zakładów meblowych, warto rozejrzeć się w ofercie przedsiębiorstwa ze strony km-maszyny.pl. Jest to firma od lat zaopatrująca polskich przedsiębiorców i osoby prywatne w wysokiej jakości sprzęt z Niemiec. Oferta jest bogata i można w niej znaleźć szlifierki, tokarki, frezarki itp. Znajdzie się tam także odpowiednia piła formatowa do drewna, niezbędna w dużych zakładach i w każdym warsztacie, pragnącym świadczyć profesjonalne usługi.

Urządzenie to dostępne jest w wielu modelach i wariantach. Różnią się one:

  • momentem obrotowym silnika,
  • wydajnością,
  • efektywnością

i innymi parametrami. Ponieważ jest ich wiele, każdy klient znajdzie urządzenie, które spełni oczekiwania. Aby nabywca był w pełni zadowolony, powinien się przyjrzeć każdemu modelowi z osobna. Na podanej stronie są katalogi, w których opisano parametry każdego z urządzeń. Można też skorzystać z wiedzy i doświadczenia personelu firmy, który doskonale zna ofertę i potrafi dobrać urządzenie do potrzeb klienta.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...