Dane firmy

Eldrew Km-maszyny


Modrzewiowa 5, 37-450 Stalowa Wola

Tel: 604 442 530

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Eldrew Km-maszyny - Piła formatowa do drewna


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Szukając nowoczesnego wyposażenia do zakładów meblowych, warto rozejrzeć się w ofercie przedsiębiorstwa ze strony km-maszyny.pl. Jest to firma od lat zaopatrująca polskich przedsiębiorców i osoby prywatne w wysokiej jakości sprzęt z Niemiec. Oferta jest bogata i można w niej znaleźć szlifierki, tokarki, frezarki itp. Znajdzie się tam także odpowiednia piła formatowa do drewna, niezbędna w dużych zakładach i w każdym warsztacie, pragnącym świadczyć profesjonalne usługi.

Urządzenie to dostępne jest w wielu modelach i wariantach. Różnią się one:

  • momentem obrotowym silnika,
  • wydajnością,
  • efektywnością

i innymi parametrami. Ponieważ jest ich wiele, każdy klient znajdzie urządzenie, które spełni oczekiwania. Aby nabywca był w pełni zadowolony, powinien się przyjrzeć każdemu modelowi z osobna. Na podanej stronie są katalogi, w których opisano parametry każdego z urządzeń. Można też skorzystać z wiedzy i doświadczenia personelu firmy, który doskonale zna ofertę i potrafi dobrać urządzenie do potrzeb klienta.

Inne firmy w pobliżu:

Simple-Commerce Katarzyna Dudek


ADRES:
Trzciana 56, Trzciana

Apteka Pod Gwiazdą


ADRES:
Azalii Pontyjskiej 2a, Nowa Sarzyna

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...