Dane firmy

Growshop TanieUprawianie


Roździeńskiego 188B, 40-208 Katowice

Tel: 537 334 360

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Folia odbijająca światło - Growshop TanieUprawianie


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Sklep online TanieUprawianie.pl oferuje swoim klientom różnorodne akcesoria pomocne w samodzielnej hodowli różnych gatunków roślin w warunkach domowych. W jednym miejscu można kupić wszystko, co niezbędne, aby prowadzić własną uprawę na indywidualne potrzeby. Wysoka jakość produktów łączy się z atrakcyjnym cennikiem.

Wśród rozwiązań jest folia odbijająca światło, doskonała jako uzupełnienie lampy ledowej wspomagającej prawidłowy wzrost roślin. Oprócz pojedynczych artykułów w asortymencie sprzedawcy są też gotowe zestawy, które znacząco pomagają w rozpoczęciu hodowania roślinności w domowym zaciszu.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...