Dane firmy

Ł. Słonik Sp. J.


Słoneczna 4, 55-040 Bielany Wrocławskie

Tel: 731829829

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nasiona konopi katowice


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W internetowym sklepie Grow Seed klienci mogą nabyć nasiona konopi indyjskiej typu indoor oraz outdoor od znanych producentów z całego świata. Asortyment na bieżąco uzupełniany jest o najpopularniejsze i najnowsze propozycje, by kupujący zawsze mieli dostęp do ciekawej oferty.

Firma kupuje produkty takich marek, jak:

  • Royal Queen Seeds, 
  • SweetSeeds, 
  • Female Seeds, 
  • Barney's Farm, 
  • White Lebel,
  • i wiele innych. 

Oprócz zakupu przez internet klienci mogą nabyć nasiona konopi w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu. Na miejscu można uzyskać profesjonalną pomoc i doradztwo w zakupie.

Firma oraz zatrudnieni pracownicy nie odpowiadają za inne wykorzystanie nasion marihuany niż do celów kolekcjonerskich. Wszystkie publikowane na stronie internetowej treści (zdjęcia oraz opisy) służą wyłącznie celom edukacyjnym.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Firma Wielobranżowa Ściskpol


ADRES:
Miłostowska 26, Kwilcz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...