Dane firmy

Ośrodek Terapii Uzależnień Nad Wartą


Huby Moraskie 21, 61-680 Poznań

Tel: 511462003

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Terapia hazard • https://www.terapianadwarta.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie internetowej terapianadwarta.pl znajduje się oferta ośrodka odwykowego, gdzie leczone są różne nałogi. Pomoc mogą uzyskać tutaj osoby uzależnione od gier hazardowych. To zaburzenie behawioralne może powodować poważne problemy materialne, dlatego wymaga specjalistycznego leczenia. Dzięki niemu można zmniejszyć ryzyko powrotu do nałogu. Konieczna jest terapia, gdyż hazard znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. 

Specjaliści udzielają wsparcia, organizują różne warsztaty i terapie zajęciowe. Zachęcają do szczerych rozmów. Uświadamiają podopiecznym, na czym polega destrukcyjny wpływ nałogu na ich życie. Pomoc mogą uzyskać tu również osoby uzależnione od narkotyków i alkoholu. Ośrodek jest doskonale wyposażony, panują w nim komfortowe warunki.  Podopieczni mogą korzystać z siłowni i biblioteki.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...