Dane firmy

REGNIS SP. Z O.O.


Tarnowska 32, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 507 222 874

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Grzejnik dekoracyjny czarny


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Podmiot ten zajmuje się sprzedażą elementów wyposażenia wnętrz. Zaangażowanie firmy do współpracy stanowić może świetne rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Nowym Sączu. W ofercie podmiotu znaleźć można między innymi czarne grzejniki dekoracyjne, które mogą wspaniale uzupełniać aranżację przestrzeni, a jednocześnie są funkcjonalne.

Zakres propozycji, jakie firma ma dla osób zainteresowanych, obejmuje:

  • grzejniki łazienkowe
  • akcesoria grzejnikowe
  • grzejniki dekoracyjne

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się również grzejniki pokojowe. Firma prowadzi sklep internetowy dostępny pod adresem sklep.regnisgrzejniki.pl. Podmiot może się pochwalić rozbudowanym asortymentem, atrakcyjnymi cenami produktów, a także szybką realizacją zamówień.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

PHU Firma Kora


ADRES:
Wadowicka 42a, Przybradz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...