Dane firmy

Mensa Home


Słowiańska 22, 64-100 Leszno

Tel: 883680001

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Bloki do noży


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Sklep internetowy poleca akcesoria do kuchni. Wśród przedmiotów, bez których nie obejdzie się w miejscu przygotowywania posiłków są bloki do noży. Dzięki nim narzędzia do krojenia są zawsze uporządkowane i łatwo dostępne. W sprzedaży są wysokiej jakości ochraniacze do noży japońskich, w tym Santoku, Nakiri, Gyuto, Sujihiki. 

Mensa Home posiada w ofercie również listwy i bloki magnetyczne, teczki na noże, kamiemie do ostrzenia. Jeżeli dokonujesz pierwszych zakupów w sklepie internetowym, możesz otrzymać 5% zniżki. Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z nowościami i korzystać z najlepszych okazji!

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...