Dane firmy

Express Bus Bartłomiej Szulc


Waryńskiego 23, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Tel: 504140362

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wynajem autokaru śląsk


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każdy, kto chciałby wynająć autokar lub bus, może zapoznać się bliżej z ofertą Express Bus. Firma dysponuje w pełni sprawnymi pojazdami. W trosce o pasażerów dba o regularną kontrolę ich stanu technicznego. Busy i autokary mogą zostać wypożyczone np. na wesele, wakacyjny wyjazd, targi, konferencję oraz na wycieczkę firmową lub szkolną.

Pojazdami kierują doświadczeni kierowcy. Dobrze znają trasy przejazdów. Świetnie radzą sobie na drogach - bez względu na panujące na nich warunki. Wypożyczane pojazdy są wyposażone w różnego rodzaju udogodnienia, w tym m.in. w wygodne siedziska i klimatyzację.

Osoby, których przedmiotem zainteresowania jest wynajem autokaru na Śląsku, mogą dokonać rezerwacji na stronie internetowej. Firma może zrealizować pojedyncze zlecenie. Chętnie nawiąże z klientem stałą współpracę.





Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...