Dane firmy

Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.


Radzymińska 157, 03-576 Warszawa

Tel: 22 618 07 86

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich. - Agregat airlessco


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Poszukując dostawcy sprzętu budowlanego i wykończeniowego, warto zapoznać się z ofertą, jaką przygotowali pracownicy firmy BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba z Warszawy. Działają jako dystrybutor oraz serwisant urządzeń przydatnych w pracy każdego tynkarza, glazurnika czy malarza pokojowego. Proponują także urządzenia na wynajem.

Propozycja jest nie tylko zróżnicowana, ale także korzystna cenowo. Wiele produktów klient może znaleźć w strefie wyprzedażowej, dzięki czemu może zaopatrzyć się w niezbędne wyposażenie w jeszcze niższej cenie. Przedstawiony w ofercie asortyment to produkty znanych marek, większość posiada też gwarancję. 

Dostawca poleca zapoznanie się z listą towarów osoby pragnące przyspieszyć codzienną pracę przy takich czynnościach jak malowanie oraz szpachlowanie. Może zaproponować dostępny w kilku wersjach agregat Airlessco oraz inny sprzęt pomocniczy z szybką dostawą pod wskazany adres na terenie Polski. Kadra dba, by zakup dotarł do odbiorcy bez żadnych uszkodzeń lub braków.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...