Dane firmy

Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik


Popiełuszki 2, 37-450 Stalowa wola

Tel: 794903732

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://moderndent.pl/ - Chirurg stomatolog stalowa wola


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zabiegi oferowane w gabinecie stomatologicznym są przeznaczone dla osób, które chcą poprawić wygląd swoich zębów. Można tu wykonać skaling i piaskowanie. Metody te pozbywają się kamienia oraz nieestetycznych przebarwień. Specjaliści korzystają z urządzeń ultradźwiękowych, które dokładnie czyszczą przestrzenie międzyzębowe. Techniki te zmniejszają ryzyko rozwoju różnych chorób i korzystnie wpływają na zdrowie jamy ustnej. Specjaliści Modern Dent oferują również leczenie kanałowe. Jest  ono stosowane w przypadku zaawansowanej próchnicy, która prowadzi do zapalenia i zakażenia miazgi zęba. W  takich sytuacjach konieczne jest leczenie endodontyczne przy użyciu specjalnego mikroskopu. 

W gabinecie zlokalizowanym w Stalowej Woli przyjmuje chirurg stomatolog, który zajmuje się usuwaniem ósemek oraz innych zębów. Ekstrakcja często jest stosowana również podczas leczenia protetycznego. Specjalista zleca wykonanie szczegółowych badań diagnostycznych i dokładnie informuje pacjentów o przebiegu zabiegu.

Inne firmy w pobliżu:

Eldrew Km-maszyny


ADRES:
Modrzewiowa 5, Stalowa Wola

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...