Dane firmy

Health Team


Radwańska 68, 93-574 Łódź

Tel: 534 759 156

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Chirurg plastyczny łódź • Health Team


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Klinika chirurgii plastycznej zlokalizowana z centralnej Polsce jest najczęściej wybierana przez osoby, które mają za sobą trudne doświadczenia związane z redukowaniem znacznej nadwagi. Chirurg plastyczny z Łodzi wykonuje u nich plastykę powłok ciała i usunięcie nadmiaru skóry, co ma na celu uwidocznienie efektów odchudzania i poprawę wyglądu ciała. Nie są to jednak jedyne opcje. W Health Team można też między innymi wykonać plastykę piersi poprzez ich podniesienie w przypadku zwiotczenia czy też rekonstrukcję, na przykład po mastektomii.

W kategorii tej odpowiednie dla siebie zabiegi znajdą też mężczyźni uskarżający się na problem ginekomastii. Mogą poddać się operacji mającej na celu plastykę powłok piersi lub redukcję otoczek brodawek. Zabiegi te często przekładają się na poprawę komfortu życia i wzrost pewności siebie, ponieważ nadmiernie rozrośnięte gruczoły piersiowe u mężczyzn, będące wynikiem czy to nadwagi, czy zaburzeń hormonalnych, odbierają męski wygląd oraz poczucie własnej wartości.

Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy


ADRES:
Słoneczna 37, Brzeziny

HURTAP SA


ADRES:
Górnicza 2, Łęczyca

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...