Dane firmy

Paleczny Sp. z o.o.


Kaliszówka 4, 01-909 Warszawa

Tel: 500595959

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.paleczny.pl • Skup akumulatorów lublin


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Przedsiębiorcy, którzy chcą pozbyć się zalegających, zużytych akumulatorów, mogą skorzystać z usług firmy Paleczny. Oferta jest kompleksowa i obejmuje nie tylko sam odbiór sprzętu, ale i jego transport, więc klient nie musi się o nic martwić. Co więcej, podmiot chętnie podejmie stałą współpracę z zakładem produkcyjnym.

Przedsiębiorstwo przyjmuje modele niklowo-kadmowe, zasadowe, żelowe, akumulatory przeznaczone do motocykli, pojazdów elektrycznych czy maszyn przemysłowych. Cena za urządzenie zależy od różnych czynników i jest dobierana indywidualnie po zapoznaniu się z rodzajem i stanem akumulatora. Firma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia. Uszkodzone i stare sprzęty są przechowywana zgodnie z aktualnymi normami i przewożone odpowiednio do tego celu przystosowanymi pojazdami. Skup akumulatorów obejmuje teren Lublina i okolicznych miejscowości.

Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo oferuje także inne usługi związane z przygotowaniem analiz emisji zanieczyszczeń czy raportów środowiskowych.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...