Dane firmy

Gabinet Psychoterapii Ewelina Dzieńkowska


, -

Tel: 797 630 715

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Gabinet Psychoterapii Ewelina Dzieńkowska | Konsultacja psychologiczna przez internet


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby zmagające się z różnego rodzaju problemami, które uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie, mogą skorzystać z oferty zaprezentowanej na dzienkowska.pl. Na stronie tej można umówić się na wizytę do gabinetu psychoterapii udzielającego wsparcia przez internet. Z jego usług korzystają osoby np. cierpiące na zaburzenia osobowości, chorujące na depresję, mające niskie poczucie własnej wartości i zmagające się z fobiami.

Konsultacja psychologiczna przez internet to propozycja dla każdego, kto ma problem z dotarciem do tradycyjnego gabinetu. Sesje online można przeprowadzić z dowolnego miejsca w Polsce.

Inne firmy w pobliżu:

Robert Marchel


ADRES:
MONKCHESTER ROAD 34, Newcastle upon Tyne

HityDiscoPolo


ADRES:
- -, -

Copywriter.pl


ADRES:
xxxxx x, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...