Dane firmy

Amer Event


Szymborska 53, 88-100 Inowrocław

Tel: 609057688

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Escape room dla szkół


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Skorzystanie z profesjonalnego wsparcia tej firmy może być świetnym rozwiązaniem dla osób dorosłych, które:

  • zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej
  • odpowiadają w szkole za organizację atrakcji dla dzieci

Przedsiębiorstwo o nazwie AMER EVENT ma swoim klientom wiele do zaoferowania i świadczy usługi na terenie Szczecina, Warszawy, Gdańska, czy też Bydgoszczy. Współpraca z podmiotem może stanowić ciekawy pomysł, gdy potrzebny jest mobilny escape room dla szkół, czy też dla firm. Przedsiębiorstwo wykonuje zadania związane z obsługą grup odwiedzających atrakcję, projektowaniem i instalacją pokojów zagadek oraz przygotowywaniem scenariuszy do zabawy. Osoby zainteresowane mogą liczyć tutaj na atrakcyjne ceny i wysoką jakość obsługi klienta. Warto zapoznać się z działalnością podmiotu.

Inne firmy w pobliżu:

BEAUTY MEDICA


ADRES:
Mikołaja Reja 20, Toruń

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...