Dane firmy

Graal s.c.


al. Jerozolimskie 54, 00-024 Warszawa

Tel: 519814484

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rebel gry planszowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie internetowej sklep-graal.pl znaleźć można bogaty wybór gier, które urozmaicają każdy wieczór. Wśród wielu znanych marek czekają produkty Rebel - gry planszowe danego producenta są niezwykle często wybierane przez klientów sklepu. 

W asortymencie znaleźć można zarówno gry planszowe, jak i karciane, fabularne, bitewne, łamigłówki i wiele innych. Dużym atutem jest możliwość zakupu licznych rozszerzeń, które całkowicie zmieniają rozgrywkę! W ofercie nie brakuje ponadto wielu dodatków i akcesoriów jak koszulek do kart, walizek, podstawek, pędzli do malowania figurek. Warto odwiedzić zakładkę z wyprzedażami. 

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...