Dane firmy

Racoon Polska


Szpitalna 5, 00--03 Warszawa

Tel: 22 828 41 03

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Doczepiane włosy • Racoon Polska


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma działająca na rynku od wielu lat ma w ofercie skuteczne w działaniu kosmetyki do włosów. Do jej asortymentu należą szampony, maski nawilżające, a także odżywki. Prowadzi również skup włosów naturalnych o długości minimum 35 cm. Cenę ustala indywidualnie. Oferuje klientom doczepiane włosy europejskie i azjatyckie.

Firma, z której pełną ofertą można się zapoznać na stronie internetowej racoon.pl, proponuje szkolenia dla fryzjerów. Prowadzą je doświadczone osoby. Podczas nich specjaliści uczą jak wykonać przedłużanie i zagęszczanie włosów. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikaty.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...