Dane firmy

Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek


Międzyleska 2-4, 50-514 Wrocław

Tel: 575 900 888

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Makijaż permanentny brwi wrocław cennik | https://kamilamazurek.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Rekomendowany salon kosmetyczny specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie mikropigmentacji. Zastosowanie odpowiednich technik i preparatów barwiących, przekłada się na znakomite rezultaty świetnie oceniane przez klientki. Gdy ktoś chce się zdecydować na makijaż permanentny brwi we Wrocławiu, cennik okaże się zaskakująco korzystny. Najlepiej już teraz nawiązać kontakt z doświadczoną specjalistką, jaka doskonale wywiązuje się z zadań.

Na stronie kamilamazurek.pl można dowiedzieć się wszystkiego o usługach, które są w całości realizowane przez kompetentną osobę. Właścicielka salonu odpowiada za wykonywanie każdego z makijaży. Poza brwiami może chodzić także o rzęsy czy usta. W każdym przypadku mikropigmentacja stoi na najwyższym poziomie. Wystarczy jedynie skorzystać z takiej usługi.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...