Dane firmy

IMC Centrum Zdrowia


Strzelińska 41, 55-010 Żerniki Wrocławskie

Tel: 730 597 597

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komora hiperbaryczna Wrocław


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie dostępnej pod adresem centrumimc.pl została zaprezentowana oferta dolnośląskiego centrum zdrowia, w którym przyjmują prywatnie lekarze, psycholodzy, terapeuci i fizjoterapeuci. Pacjenci mogą także poddać się licznym badaniom, takim jak m.in.:

  • USG prostaty, jamy brzusznej czy węzłów chłonnych, 
  • badanie laboratoryjne krwi i moczu,
  • testy alergiczne,
  • badanie komórek nowotworowych,
  • biopsja aspiracyjna.

Na terenie centrum we Wrocławiu dostępna jest komora hiperbaryczna, w której przeprowadzana jest tlenoterapia. Ponadto pacjenci mogą zapisać się na ozonoterapię, laseroterapię, magnetoterapię czy wlewy witaminowe. W centrum znajduje się również strefa wellness, gdzie wykonywane są różnego rodzaju masaże (m.in. tajski, shiatsu, relaksacyjny, Lomi Lomi, ajurwedyjski) i zabiegi medycyny chińskiej.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...