Dane firmy

Yakuza


Bracka 23, 00-032 Warszawa

Tel: 22 827 14 80

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Yakuza | Studia tatuażu warszawa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie yakuza.pl została zaprezentowana szczegółowa oferta studia tatuażu działającego w branży już od kilkudziesięciu lat. Firma współpracuje z doświadczonymi i utalentowanymi tatuażystami, którzy specjalizują się w projektowaniu oraz wykonywaniu następujących rodzajów tatuaży:

  • 3D,
  • artystycznych,
  • realistycznych,
  • klasycznych czarnych,
  • kolorowych.

Na firmowej stronie można zapoznać się z przykładowymi pracami, które dla wielu klientów stały się inspiracją własnego tatuażu. Ponadto tatuażyści mogą podjąć się wykonania indywidualnego projektu. Studio tatuażu mieszczące się w Warszawie jest odwiedzane również przez znane osobistości ze świata muzyki i sportu. Klienci przed spotkaniem z tatuażystą powinni zapoznać się z poradami zamieszczonymi na stronie, które dotyczą odpowiedniego przygotowania do wizyty oraz zasad obowiązujących po wykonaniu malunku na skórze (tylko przestrzegając wskazówek pracowników studia, tatuaż będzie się właściwie goił, co spowoduje, że efekt okaże się w pełni zadowalający). 

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...