Dane firmy

Medycyna Estetyczna Anna Butowska


Chmielna 71/3, 80-748 Gdańsk

Tel: 730-000-550

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Medycyna Estetyczna Anna Butowska - Modelowanie ust gdańsk


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Klinika medycyny estetycznej jest miejscem, gdzie można poprawić kondycję skóry i pozbyć się wielu kompleksów. Na stronie medestetycznabutowska.pl oferowane są zabiegi wyszczuplające, które przyczyniają się do modelowania sylwetki. Dużą popularnością cieszy się lipoliza iniekcyjna. Ta niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej może być wykonywana na udach, brzuchu, plecach lub pośladkach. W gabinecie w Gdańsku wykonywane jest modelowanie ust. Zastosowanie kwasu hialuronowego podkreśla czerwień wargową, wyrównuje asymetrię i podnosi opadające kąciki.

Specjaliści zajmują się także leczeniem nadmiernej potliwości, która jest bardzo wstydliwą i uciążliwą dolegliwością. Toksyna botulinowa blokuje działanie gruczołów potowych. Zabieg poprawia jakość życia klientów i wiąże się z niewielkim ryzykiem występowania powikłań. W gabinecie wykonywana jest również mezoterapia, radiofrekwencja mikroigłowa i endermologia. W ofercie znajdują się zabiegi dla kobiet w ciąży, które są bezpieczne dla przyszłych mam.

Inne firmy w pobliżu:

Uni-logistics Sp. z o.o.


ADRES:
Polska 19, Gdynia

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


ADRES:
Maurycego Beniowskiego 1, Gdańsk

OL-FOL


ADRES:
Nowowiejskiego 22B, PRUSZCZ GDAŃSKI

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...