Dane firmy

SuperSportowy.pl


Umultowska 32, 61-614 Poznań

Tel: 727 619 461

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Narty sklep - SuperSportowy.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Szybka wysyłka, kilka opcji płatności, bogaty wybór asortymentu - to wszystko sprawia, że sprawdzony sklep online jest idealnym miejscem na zakupy dla każdego narciarza. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową supersportowy.pl, aby przekonać się, jak wiele przydatnych produktów można kupić właśnie za jej pośrednictwem.

Wśród najważniejszych i najbardziej popularnych elementów niewątpliwie znajdują się narty. Sklep zapewnia dostęp do różnorodnych modeli, które sprawdzają się do różnych stylów jazdy i na rozmaite dystanse. Klienci mogą je dobrać także pod względem rozmiarów, wzornictwa czy kolorystyki.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...