Dane firmy

Szkółka Roślin Ozdobnych Wieczorek


Mazowszany 31B, 26-624 Mazowszany

Tel: 509856126

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rośliny formowane • Szkółka Roślin Ozdobnych Wieczorek


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie internetowej krzewywieczorek.pl można zapoznać się z ofertą specjalisty w zakresie uprawy roślin. Firma oferuje drzewa i krzewy ozdobne, które odznaczają się niezwykle oryginalnym wyglądem. Są to przede wszystkim rośliny formowane, doskonale nadające się do stworzenia estetycznego ogródka lub zielonego ogrodzenia. Najczęściej wybieranymi gatunkami do formowania są iglaki, jako że dobrze się je strzyże, a do tego naturalnie układają się w pożądane kształty, w tym między innymi kolumny, stożki oraz kule. Poza tym rosną one w dość powolnym tempie, dzięki czemu nie trzeba często powtarzać przycinania. Galeria z dostępnymi gatunkami roślin znajduje się na stronie  firmy.

W razie pytań co do właściwości poszczególnych rośliny warto skorzystać z doradztwa zapewnionego przez pracowników szkółki.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...