Dane firmy

FHU OXIDE


Oleska 26, 42-700 Lubliniec

Tel: 502 989 719

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wycieraczka podgumowana


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Oferta dobrze wyposażonego sklepu z wycieraczkami może zainteresować osoby, które poszukują rozwiązania do domu. W asortymencie obecne są dywany do różnych wnętrz, sztuczna trawa na balkon i taras, nakładki na schody, a także chodniki. Produkty wykonano starannie. Charakteryzuje je wysoka trwałość.

Wycieraczki sprzedawane na metry to propozycja dla hoteli, instytucji i nie tylko. Ich rozmiar można dopasować do indywidualnych potrzeb. Na uwagę zasługuje wycieraczka podgumowana, która nie przesuwa się po podłodze (co wpływa na bezpieczeństwo poruszających się po niej osób).

Zamówione towary wysyłane są zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Osoby zainteresowane ofertą mogą zadać pytania na chacie zamieszczonym na stronie online. Firma F.H.U. OXIDE prowadząca sklep daje możliwość zwrotu towarów w ciągu 14 dni.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...