Dane firmy

SmileUp Stomatologia


Romaszewskiego 10, 01-892 Warszawa

Tel: 603 266 466

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ortodoncja warszawa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Pacjenci z wadami zgryzu zgłaszający się do stołecznego gabinetu przedstawionego na stronie smileup.pl mogą wybierać wśród różnych rodzajów aparatów. Ma to wielkie znaczenie, jedni bowiem chcą postawić na najprostszy wariant ze względu na znaczne oszczędności, innym zaś szczególnie zależy na wyglądzie, interesują ich więc wersje estetyczne. Każdy wariant oczywiście przy tym zapewnia tak samo skuteczne leczenie.

Podczas pierwszych wizyt u specjalisty ortodoncji w Warszawie  pacjent może dowiedzieć się, jak dokładnie będzie ono wyglądało, otrzymać plan oraz poznać orientacyjny czas noszenia aparatu. W większości przypadków jest to minimum rok, a po tym czasie dodatkowo trzeba nosić aparat retencyjny, utrzymujący właściwe ułożenie zębów i zapobiegający ich ewentualnemu ponownemu przesuwaniu się.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...