Dane firmy

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 721 70 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ośrodek leczenia uzależnień i współuzależnień


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Klinika odwykowa jest miejscem, gdzie przyjmowane są osoby zmagające się z różnymi uzależnieniami. Można tu skorzystać z pomocy wielu specjalistów, którzy wspierają swoich podopiecznych w trudnej walce z nałogiem. W ofercie znajduje się terapia w formie stacjonarnej i ambulatoryjnej.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień i współuzależnień OAZA zajmuje się ludźmi, którzy nie potrafią samodzielnie poradzić sobie z problemem. Każda osoba otrzyma tu profesjonalną pomoc w trudnych chwilach. Dzięki terapii można odzyskać wiarę w siebie, zmienić destrukcyjne zachowania i zmotywować się do walki z nałogiem. 

Inne firmy w pobliżu:

Faberlic World - Karolina Kamińska


ADRES:
Narcyzowa 9, Silno

Klinika dla młodzieży Oaza


ADRES:
Ługowiska 1, Choceń

MANDALLIN NAHAJOWSCY SP. J.


ADRES:
M. Skłodowskiej-Curie 73, Toruń

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...