Dane firmy

BodyBell


Franciszkańska 21, 41-819 Zabrze

Tel: 32 275 22 54

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krzesła do salonu kosmetycznego


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każda osoba prowadząca salon fryzjerski lub kosmetyczny, która chce kupić najwyższej jakości meble, urządzenia i inne wyposażenie, powinna odwiedzić stronę internetową bodybell.pl. Asortyment jest rozbudowany, zawiera artykuły pochodzące od cenionych w branży producentów.

W ofercie można znaleźć między innymi wosk do depilacji i paski flizelinowe, derma rollery, profesjonalne lasery kosmetyczne diodowe, infrazony wiszące i na statywie, suszarki hełmowe, frezarki do manicure, lampy LED do paznokci, autoklawy do sterylizacji narzędzi. Poza tym w sprzedaży znajdują się wygodne i ergonomiczne krzesła do salonu kosmetycznego, biurka do recepcji, fotele do pedicure oraz leżanki SPA. Warto zapoznać się z całą ofertą. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości produktów i profesjonalizmu obsługi.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...