Dane firmy

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Płk. Dąbka 8C, 30-732 Kraków

Tel: +48 12 290 03 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Transport adr


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Niepołomicka firma jako jedna z niewielu w Polsce zajmuje się utylizacją ścieków i odpadów przemysłowych oraz niebezpiecznych. Marka dysponuje własną oczyszczalną ścieków, zakładem odzysku surowców chemicznych, a także wyposażonym laboratorium fizykochemicznych, w którym przeprowadzane są takie badania jak:

  • analiza ścieków,
  • analiza rentgenowska,
  • badania korozyjne w komorze mgły solnej,
  • analiza węgla.

NYCZ Intertrade działa kompleksowo, zapewniając transport ADR z wykorzystaniem specjalistycznej floty oraz świadcząc usługę czyszczenia zbiorników magazynowych (naziemnych i podziemnych), wanien procesowych lub dekanterów. Firma dysponuje nowoczesną linią przeznaczoną do deemulgacji emulsji wodno-olejowych, a także utylizacji farb, odpadów chromowych (Cr+6, Cr+3) i zanieczyszczeń kwaśnych oraz alkalicznych.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


ADRES:
Łużycka 57, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...