Dane firmy

Polkard bis Sp. z o.o.


Marka Kotańskiego 2, 10-166 Olsztyn

Tel: 89 533 87 77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Soniczna szczoteczka do zębów


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Soniczne szczoteczki do zębów, dostępne na witrynie waterpikpolska.pl, to urządzenia wytwarzające fale dźwiękowe, które wykonują ruchy wymiatające. Mają wymienne końcówki i wygodne rękojeści, zapewniające komfort użytkowania. Stronę prowadzi przedsiębiorstwo, proponujące atestowane produkty nienagannej jakości. Soniczna szczoteczka do zębów zamawiana przez klientów sprawdza się w przypadku osób z wrażliwymi dziąsłami oraz noszących stałe aparaty ortodontyczne.

Modele zaprezentowane w katalogu pomagają usuwać nagromadzony osad oraz bakterie, przyczyniające się do powstawania poważniejszych problemów stomatologicznych, wymagających leczenia. To świetna propozycja dla klientów chcących cieszyć się pięknym uśmiechem oraz zębami wolnymi od przebarwień, pojawiających się na skutek picia mocnej herbaty lub czerwonego wina czy palenia tytoniu. Włosia oferowanych szczoteczek docierają do trudnodostępnych miejsc i zmniejszają ryzyko się próchnicy. Sprawdzają się zarówno u dorosłych, jak i najmłodszych.

Inne firmy w pobliżu:

Pianino Waw


ADRES:
Jerzwałd 17, Jerzwałd

ACLARI DIAMONDS


ADRES:
Adama Mickiewicza 9, Olsztyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...