Dane firmy

Agnieszka Gola INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA


Szymona Czechowicza 1, 81-198 Pogórze

Tel: 531 397 799

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Stomatolog Gdynia Pogórze | https://studio-usmiechu.eu/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każda wizyta realizowana w tym gabinecie rozpoczyna się od wywiadu, dzięki któremu stomatolog poznaje dolegliwości, z jakimi przychodzi pacjent, historię jego leczenia, zażywane leki oraz ewentualne alergie. W następnym kroku podejmuje się oceny wzrokowej i dotykowej dziąseł, podniebienia, zębów, języka, a niekiedy wewnętrznej strony policzków, dzięki czemu jest w stanie zauważyć niepokojące zmiany we wczesnym stadium. Czasami sugeruje zapisanie się na skaling i piaskowanie, czyli podstawowe zabiegi higienizacyjne, pomagające usunąć osad oraz kamień.

Klinika Studio Uśmiechu znajduje się na Pogórzu w Gdyni. Stomatolog w niej zatrudniony wyjaśnia, jak dbać o higienę jamy ustnej, by uniknąć problemów w przyszłości i tłumaczy, czym są zmiany błon śluzowych. Najczęściej pojawiają się one na skutek niedoborów witamin i znikają po mniej więcej 2 tygodniach.  Na co dzień współpracuje z kobietami w ciąży oraz pacjentami z pękniętymi zębami, które wymagają pilnego leczenia, zmniejszającego ryzyko powikłań.

Inne firmy w pobliżu:

Uni-logistics Sp. z o.o.


ADRES:
Polska 19, Gdynia

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


ADRES:
Maurycego Beniowskiego 1, Gdańsk

OL-FOL


ADRES:
Nowowiejskiego 22B, PRUSZCZ GDAŃSKI

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...