Dane firmy

TIGER BRO


Niedźwiedzia 29b, 02-737 Warszawa

Tel: +48 530 996 666

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Skup zadłużonych spółek


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W biurze pracują specjaliści, którzy od wielu lat zajmują się kupowaniem spółek od przedsiębiorców, którzy z różnych powodów nie chcą w dalszym ciągu prowadzić działalności gospodarczej. Na przykład, klientami są osoby, których spółka wpadła w zadłużenie i chciałyby one jak najszybciej pozbyć się jej, aby nie generować dalszych kosztów. Na stronie tigerbro.pl udostępnione są informacje dotyczące tego, jak odbywa się skup zadłużonych spółek, z jakimi warto się zaznajomić jeszcze przed umówieniem się na spotkanie. To pozwoli szybko przekonać się, że procedura nie jest skomplikowana. 

Natomiast już w trakcie konsultacji eksperci wyjaśnią, jak przebiega procedura zakupu spółki oraz jakich formalności należy dopełnić. Ponadto dotychczasowy właściciel spółki dowie się, kiedy wierzyciele mogą żądać od niego spłaty należności. Najważniejsze kwestie są przez specjalistów bardzo dokładnie objaśnione, w związku z czym po zakończonym spotkaniu dla osoby zamierzającej sprzedać spółkę wszystko jest jasne. 

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...