Dane firmy

Duda-Barcik Clinic


Przyjaźni 34e, 53-030 Wrocław

Tel: 797 968 668

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Liposukcja wrocław - Duda-Barcik Clinic


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Pacjenci kliniki chirurgii plastycznej Duda-Barcik Clinic mogą korzystać z wielu metod upiększania i usuwania rozmaitych problemów związanych z wyglądem. Jedną z opcji jest liposukcja we Wrocławiu, wybierana przez osoby pragnące schudnąć bez wysiłku czy też pozbyć się tłuszczu uporczywie gromadzącego się tylko w określonych obszarach ciała. W takich przypadkach odsysanie tłuszczu może być jedynym rozwiązaniem.

Dla skuteczności zabiegu jednak ważne jest, by stosować się do wskazań po jego przeprowadzaniu - trzeba zapoznać się z nimi jeszcze przed zdecydowaniem się na jego wykonanie. Znaleźć można je na stronie.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...