Dane firmy

HURTAP SA


Górnicza 2, 99-100 Łęczyca

Tel: 24 721 05 34

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Lek na zatoki • HURTAP SA


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronę swiatleku.pl mogą udać się osoby cierpiące na różnego rodzaju dolegliwości, gdyż oferta farmaceutyków zaprezentowana pod tym adresem jest szeroka. Dostępne są w niej na przykład leki na zatoki, po które sięga coraz więcej osób, gdyż coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że przykre objawy, jakich doświadczają, są wynikiem właśnie niedrożnych zatok.

Wybrać można tabletki, które działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie, a także saszetki z proszkiem do sporządzania roztworu. Wszystkie oferowane w serwisie leki są dokładnie opisane, wraz ze sposobem stosowania i przeciwwskazaniami do użycia.

Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy


ADRES:
Słoneczna 37, Brzeziny

Health Team


ADRES:
Radwańska 68, Łódź

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...