Dane firmy

Betmor Sp. z o.o.


Chlebowa 16, 61-003 Poznań

Tel: 733 776 776

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pudełka z logo


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Podmiot ten specjalizuje się w branży poligraficznej. Firma jest usytuowana na obszarze Poznania. Osobom zainteresowanym przedsiębiorstwo o nazwie Drukarnia Betmor może wiele zaproponować. Zaangażowanie podmiotu do współpracy może się okazać praktycznym rozwiązaniem dla tych, którzy zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej i potrzebne są im pudełka z logo. Firma wykonuje zadania związane z projektowaniem opakowań i nanoszeniem oznaczeń przedsiębiorstw na pudełka:

  • reklamowe
  • kartonowe

Swoim klientom podmiot może zaoferować również usługi w zakresie drukowania katalogów szytych, kalendarzy trójdzielnych, katalogów produktów oraz kalendarzy jednodzielnych. Można tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi, duże zaangażowanie oraz na profesjonalne podejście do zadań.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...