Dane firmy

Centrum Stomatologiczne Curodental


Okopowa 7, 80-819 Gdańsk

Tel: 58 301 21 61

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ortodonta Gdańsk | https://curodental.com


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Usługi kliniki koncentrują się na leczeniu ortodontycznym, związanym z prawidłowym wzrostem zębów oraz ich rozwojem. Specjaliści leczą wady szczękowo-twarzowe oraz wady zgryzu poprzez zakładanie aparatów ortodontycznych, tworzonych z różnych materiałów, bezpiecznych dla zdrowia. Wymagają one regularnych wizyt kontrolnych, podczas których dokręca się poszczególne elementy i wymienia gumki.

Informacje na temat usług świadczonych w klinice znajdują się pod adresem curodental.com. Ortodonta w Gdańsku pracuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, dla których wygląd zębów bywa źródłem kompleksów. Jego pomoc wiąże się z ich naprostowywaniem, a niekiedy delikatnym rozszerzaniem szczęki, dzięki czemu przyjmuje naturalną pozycję. Przed założeniem aparatu zleca z reguły wykonanie zdjęcia RTG i usunięcie ósemek.

Inne firmy w pobliżu:

Uni-logistics Sp. z o.o.


ADRES:
Polska 19, Gdynia

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


ADRES:
Maurycego Beniowskiego 1, Gdańsk

OL-FOL


ADRES:
Nowowiejskiego 22B, PRUSZCZ GDAŃSKI

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...