Dane firmy

GMS Corporation sp. z o.o.


Krynicka 55, 33-335 Nawojowa

Tel: 18 445 70 93

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wiata na kubły | GMS Corporation sp. z o.o.


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Szukając solidnych rozwiązań problemu z rozrzuconymi wokół odpadami podrzucanymi przez przypadkowe osoby, można zastanowić się nad zakupem odpowiednich konstrukcji zamykanych na klucz bezpośrednio u ich producenta. Jest nim firma GMS Corporation wytwarzająca różne altany dla klientów prywatnych i np osiedli, dostępne w wielu rozmiarach i modelach. Przedsiębiorstwo to działa na rynku od 1994 roku, nieustannie wzbogacając asortyment i rozszerzając sieć dystrybucji. Dysponuje też wykwalifikowanymi ekipami montażowymi, które szybko i sprawnie zmontują konstrukcję u klienta.

Z pewnością wielu nabywcom spodoba się estetyczna wiata na kubły wykonana z siatki, lameli czy pełnej blachy. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i wielkościach, dlatego każdy znajdzie produkt spełniający oczekiwania.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

PHU Firma Kora


ADRES:
Wadowicka 42a, Przybradz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...