Dane firmy

MAPStal


Kawec 31, 32-414 Gruszów

Tel: 794 479 390

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kalkulator garaży blaszanych - MAPStal


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Czynnikiem zachęcającym do nabycia garaży firmy Map Stal jest cena. Koszty tego typu konstrukcji są niższe w porównaniu do zakupu ich murowanych odpowiedników, co sprawia, że na rozwiązanie to może pozwolić sobie wielu zainteresowanych. Tworzy się je z ocynkowanej blachy w różnych kolorach, która została zaimpregnowana, dzięki czemu na jej powierzchni nie pojawia się korozja. Przedsiębiorstwo prowadzi internetową stronę, na której prezentuje kalkulator garaży blaszanych, dający szansę zapoznania się z orientacyjnymi kosztami zakupu.

Wyróżniają się ona małą wagą oraz niepodatnością na działanie czynników atmosferycznych. Skutecznie zabezpieczają pojazdy przed śniegiem, deszczem, gradem oraz mrozem, co powoduje, że wolniej tracą na wartości, a ich właściciele nie są stratni w razie odsprzedaży. Garaże blaszane mają szereg zabezpieczeń i nie wymagają ubiegania się o pozwolenia na budowę. Można je przesuwać z miejsca na miejsce w dowolnym momencie oraz rozmontowywać, bez konieczności wzywania fachowców.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

PHU Firma Kora


ADRES:
Wadowicka 42a, Przybradz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...