Dane firmy

MediaArt Paweł Otawski


Bronisława Trentowskiego 38, 52-319 Wrocław

Tel: + 48 791 791 706

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://mediaart.wroc.pl/ • Torby z nadrukiem wrocław


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Inwestycja w gadżety reklamowe tej firmy jest dobrym pomysłem niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje dany przedsiębiorca. Promują markę małym kosztem oraz w różnych sytuacjach, a ich cena jest przystępna. Są produkowane z bawełny, czyli wytrzymałego materiału, który można prać w pralce. Jest on odporny na mechacenie, rozciąganie oraz utratę intensywnego koloru. Torby z nadrukiem są dostępne we Wrocławiu.

Znajdują zastosowanie podczas branżowych targów, szkoleń, konferencji czy akcji promocyjnych. Firma MediaArt proponuje modele, na które można nanosić dowolne nadruki. Mają one wygodne uchwyty i są bardzo pojemne, dlatego sprawdzają się w trakcie zakupów. Stanowią alternatywę dla popularnych niegdyś foliówek i nie szkodzą środowisku naturalnemu, co pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Firma Wielobranżowa Ściskpol


ADRES:
Miłostowska 26, Kwilcz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...