Dane firmy

MASI dr Mariusz Domagalski


Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin

Tel: 534 224 229

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zabiegi na ciało szczecin | https://masi.com.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Medycyna estetyczna w ciągu ostatnich kilku lat stała się bardziej dostępna i zyskała na popularności. Coraz więcej osób korzysta z jej usług, aby poprawić swój wygląd i zdrowie. W 2020 roku dostępnych jest wiele zabiegów, które można wykonać w celu poprawy wyglądu i zdrowia. Jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest lifting twarzy. Polega on na stymulowaniu skóry twarzy, aby przywrócić jej utraconą elastyczność i jędrność. Innym popularnym zabiegiem jest mezoterapia - polega ona na wstrzykiwaniu do skóry substancji, które mają na celu stymulowanie produkcji kolagenu. Zabiegi te pozwalają uzyskać bardziej zdrowy i młody wygląd.

Kolejnym popularnym zabiegiem medycyny estetycznej jest liposukcja. Polega ona na usunięciu zbędnych tkanki tłuszczowej z określonych obszarów ciała, aby uzyskać bardziej atrakcyjny wygląd. Zabieg jest szczególnie popularny wśród osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu na brzuchu lub innych częściach ciała.

Innym popularnym zabiegiem jest korekcja ust, która polega na powiększaniu lub pomniejszaniu ust, uzyskując bardziej atrakcyjny wygląd. Jest to szczególnie popularny zabieg wśród osób szukających długotrwałych zmian i nieinwazyjnych metod.

Aby uzyskać lepszy wygląd i zdrowie, dostępne są również różnego rodzaju zabiegi na ciało Szczecin. Do najpopularniejszych należą usuwanie cellulitu, odmładzanie skóry, redukcja rozstępów i lifting ciała. Te zabiegi są szczególnie popularne wśród osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę i wygląd skóry.

Istnieje również wiele innych zabiegów medycyny estetycznej, które dostępne są w 2023 roku. Wszystkie one mają na celu poprawę wyglądu i zdrowia. Wszystkie są również bezpieczne i skuteczne, jeśli są wykonywane przez doświadczonego specjalistę.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Maro Tur


ADRES:
Strażacka 1, Koszalin

Podis - Centrum Podologii


ADRES:
Mazowiecka 1, Szczecin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...