Dane firmy

Farmacis - laminarne.pl


Juranda 4a, 62-030 Luboń

Tel: 61 625 68 20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komora laminarna II klasy bezpieczeństwa - https://laminarne.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma sprzedaje nowe i używane komory laminarne przeznaczone do zastosowania w pracy w laboratoriach klinicznych i badawczych. Tego typu czynności wymagają zapewnienia odpowiedniej ochrony tak personelowi, jak i stanowiącej przedmiot badania substancji - skutecznie chroniąc ją przed ewentualnym skażeniem. Pod tym względem komora laminarna II klasy bezpieczeństwa nie ma sobie równych. Farmacis umożliwia zakup wersji wyposażonej w lampy UV, godzinowe liczniki czasu pracy, gniazda do prądu, gazu, próżni czy powietrza. Wybór konkretnej wersji jest uzależniony przede wszystkim od potrzeb nabywcy i charakteru pracy, do jakiej mają być wykorzystane komory.

Łatwy system obsługi jest zapewniony dzięki intuicyjnemu sterowaniu komorą za pomocą dotykowego wyświetlacza, jaki bez problemu da się obsługiwać również w lateksowych rękawiczkach, co w warunkach laboratoryjnych nie pozostaje bez znaczenia. Cicha praca jest zagwarantowana poprzez użycie wentylatorów typu EC. Komory można nabyć w cenach 20-40 tys. zł.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...