Dane firmy

Samadhi Joga


Romualda Mielczarskiego 1, 02-798 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wakacje z jogą


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zajęcia oferowane w szkole jogi są skutecznym sposobem na poprawę kondycji fizycznej i psychicznej. Treningi sprzyjają produkcji endorfin i pozytywnie wpływają na samopoczucie. Dzięki nim można poradzić sobie z nadmiernym stresem, osłabieniem i problemami z narządem ruchu.

Na stronie samadhijoga.pl oferowane są również wyjazdy, podczas których można zaznać relaksu i aktywnie spędzać czas. Wakacje z jogą są doskonałe dla rodzin z dziećmi. Młodzi ludzie mogą tu uczestniczyć w różnych zajęciach kreatywnych i ruchowych. Szkoła oferuje także warsztaty. Dużą popularnością cieszą się kursy uczące zasad medytacji. 

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...