Dane firmy

„PlusMed” Spółka Cywilna


Ku Słońcu 23, 71-073 Szczecin

Tel: 606 996 299

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dietetyk szczecin


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie plusmed.szczecin.pl udostępniono numer kontaktowy do kliniki, w której przyjmuje dietetyk. Przeprowadza on wywiady żywieniowe, podczas których pyta o przyjmowane leki, alergie, nietolerancje pokarmowe, przebyte operacje oraz tryb życia. Na wizytę warto wziąć wyniki badań krwi wykonanych w niedalekiej przeszłości.

Klinika mieści się w Szczecinie, a dietetyk, który w niej przyjmuje, współpracuje z osobami otyłymi, chcącymi schudnąć i zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe. Niekiedy sugeruje wizytę u innych specjalistów, takich jak gastroenterolog lub alergolog, choć nie zawsze jest to konieczne. Do gabinetu zgłaszają się pacjenci po zabiegach medycznych, z cukrzycą i zaburzeniami odżywiania, jak również osoby stosujące diety, które od dłuższego czasu nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


ADRES:
Grunwaldzka 67, Świnoujście

Maro Tur


ADRES:
Strażacka 1, Koszalin

Podis - Centrum Podologii


ADRES:
Mazowiecka 1, Szczecin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...