Dane firmy

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl


Podanin 50, 64-800 Chodzież

Tel: +48883883259

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zioła do waporyzacji


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Oferta sklepu z akcesoriami dla palaczy skierowana jest do miłośników waporyzacji. Można tu zaopatrzyć się w urządzenia do inhalacji bezdymnej. Modele stacjonarne i przenośne są komfortowe w użytkowaniu. Do ich produkcji użyto bezpiecznych i trwałych materiałów. Na stronie internetowej jarajto.pl dostępne są także zioła do waporyzacji. Klienci często zamawiają tu suszoną lipę, która może złagodzić objawy infekcji górnych dróg oddechowych. Działa wykrztuśne i napotnie. 

W ofercie znajduje się również jeżówka. Wykazuje właściwości przeciwgorączkowe, wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego i pobudza wydzielanie soków żołądkowych. W sklepie dostępna jest także catuaba, która stanowi dobre źródło przeciwutleniaczy i alkaloidów. Znana jest ze swojego działania antydepresyjnego i stymulującego pracę mózgu.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...